Prikazujem sadržaj po oznakama: stolni tenis

U organizaciji Stolnoteniskog kluba Konavljanin iz Čilipa i Županijskog stolnoteniskog saveza Dubrovačko - neretvanske županije u Sportskoj dvorani OŠ Gruda održano je 14. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu.

Na Prvenstvu je sudjelovalo ukupno 68 natjecatelja koji dolaze iz klubova: Libertas Marinkolor, Konavljanin, Lučica (Vela Luka) i Ploče.

Natjecanje se održalo u svim uzrasnim kategorijama (od početnika pa do veterana 70+ te u igri parova).

NAJUSPJEŠNIJI NATJECATELJI NA 14. ŽUPANIJSKOM PRVENSTVU

KLINCI
1. Andrija Drašković (Konavljanin)

KLINCEZE
1 Antea Tasovac (Lučica)

NAJMLAĐI KADETI
1. Juraj Grzilo (Konavljanin)
2. Cvijeto Schmuch (Konavljanin)

NAJMLAĐE KADETKINJE
1. Romea Matas (Lučica)
2. Dora Pamuklić (Libertas Marinkolor)
3. Maris Martinović (Libertas Marinkolor)

MLAĐI KADETI
1. Petar Stipković (Lučica)
2. Mateo Franulović (Lučica)
3. Petar Deranja (Konavljanin)
3. Andrej Saulan (Konavljanin)

MLAĐE KADETKINJE
1. Helena Prižmić (Lučica)
2. Cvijeta Glasnović (Konavljanin)
3. Marija Glasnović (Konavljanin)

KADETI
1. Franko Torić (Libertas Marinkolor)
2. Luka Kulaš (Libertas Marinkolor)
3. Marijan Deranja (Konavljanin)
3. Dorian GOLOŠ (Libertas Marinkolor)

KADETKINJE
1. Ivana Spahić (Konavljanin)

MLAĐI JUNIORI
1. Luka Karanović (Libertas Marinkolor)
2. Šimun Lukacević (Libertas Marinkolor)
3. Petar Šeparović (Lučica)

JUNIORI
1. Mario Mozara (LibertasMarinkolor)
2. Juraj Hrčan (Konavljanin)
3. Andrej Hrčan (Konavljanin)

SENIORI
1. Luka Karanović (Libertas Marinkolor)
2. Ivo Miličić (Konavljanin)
3. Luka Kulaš (Libertas Marinkolor)
3. Šimun Lukačević (Libertas Marinkolor)

SENIORKE
1. Sanda Tasovac (Lučica)
2. Ivana Anić (Lućica)
3. Sandra Đurišić (Konavljanin)

VETERANI 40+
1. Đuro Mileusnić (Konavljanin)
2. Mihovil Obrvan (Ploče)
3. Ivan Šimić (Ploče)
3. Pepo Deranja (Konavljanin)

VETERANI 50+
1. Orlando Glamuzina (Ploče)
2. Vlaho Car (Konavljanin)
3. Damir Parmać (Libertas Marinkolor)
3. Boris DRAGOJEVIĆ (Lučica)

VETERANI 60+
1 .Ivan Ravlić (Ploče)
2. Zoran Šutić (Ploče)
3. Ivica Petković (Libertas Marinkolor)
3. Milan Rezo (Libertas Marinkolor)

VETERANI 70+
1. Zoran Šutić (Ploče)
2. Gorki Miletić (Lučica)

PAROVI
1. Orlando Glamuzina (Ploče) /
Milo Stražičić (Konavljanin)
2. Zoran Šutić (Ploče) / Mihovil
Obrvan (Ploče)
3. Šimun Lukačević (Libertas
Marinkolor / Luka Kulaš (STK
Libertas Marinkolor)
3. Milan Rezo (Libertas Marinkolor) /
Ivo Miličić (Konavljanin)

dpp

Objavljeno u esPRESSo

Prepoznavši vrijednost projekta Grada Dubrovnika “Športske aktivnosti za osobe s invaliditetom”, hrvatski branitelj i pripadnik Udruge specijalne jedinice policije “GROF Dubrovnik” Hasib Alibegović donirao je Stolnoteniskom klubu Libertas Marinkolor stolnoteniski stol prilagođen osobama s invaliditetom.
 
Primopredaja stola održala se u Sportskoj dvorani u Gospinom polju danas uz nazočnost pročelnika i zamjenika pročelnika Upravnog odjela za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo Dživa Brčića i Miha Katičića, predsjednika i članova Udruge specijalne jedinice policije “GROF Dubrovnik” te predstavnika Stolnoteniskog kluba Libertas Marinkolor.
 
Zahvalivši Hasibu Alibegoviću na vrijednoj donaciji, predsjednik Stolnoteniskog kluba Libertas Marinkolor Goran Raspopović uručio mu je zahvalnicu, a dugogodišnji predsjednik kluba Marinko Matulović klupski šal.
 
Stolnoteniski klub Libertas Marinkolor od samog početka se uključio u gradski projekt športa za osobe s invaliditetom, a snažnu podršku projektu pruža i Udruga specijalne jedinice policije “GROF Dubrovnik”.

dpp

Objavljeno u esPRESSo

Povodom prve pobjede u europskoj Ligi prvaka, gradonačelnik Grada Dubrovnika Mato Franković uputio je čestitku klubu Libertas Marinkolor. Prenosimo je u cijelosti:

Poštovani stolnotenisači, poštovani treneru, dragi „Pituri”, čestitam Vam od srca na prvoj povijesnoj pobjedi u europskoj Ligi prvaka. Već samim time što ste dobili poziv da igrate na najelitnijem europskom klupskom natjecanju nije mala stvar, ali ovaj rezultat samo je još jedna velika potvrda da itekako možete odmjeriti snage s najboljima.

Ponovno ste ispisali povijest kluba, a vjerujem da je sreća bila još veća jer ste ovu prvu fantastičnu pobjedu odnijeli na domaćem terenu pred svojom vjernom publikom.

Budite ponosni na ovaj debi i samo tako hrabro nastavite dalje na nadolazećem Eurokupu, a vjerujem da i s nestrpljenjem čekate i početak HEP Superlige kada ćete braniti naslov prvaka Hrvatske.

S poštovanjem,
Gradonačelnik
Mato Franković

Objavljeno u esPRESSo

Ususret sutrašnjem kvalifikacijskom meču Hrvatska-Austrija za Europsko prvenstvo u stolnom tenisu, koja se igra u Sportskoj dvorani u Gospinom polju, danas je u palači Sponza organiziran prijem za igrače hrvatske reprezentacije i čelnike Hrvatskog stolnoteniskog saveza, kojem je prisustvovao i gradonačelnik Dubrovnika Mato Franković.
 
- Zaista je velika čast biti domaćin reprezentaciji. Nadam se da će značajan broj sugrađana i doći na utakmicu. Nakon realizacije nove multifunkcionalne sportske dvorane u Gospinom polju Dubrovnik će redovito moći biti domaćin brojnim svjetskim natjecanjima pa tako i stolnom tenisu. Zahvalio bih se svima, a posebno našem Stolnoteniskom klubu Libertas Marinkolor koji cijeli niz godina osvaja najznačajnije nagrade u Hrvatskoj, promovira ovaj sport, privlači mlade ljude i ima odlično uigranu ekipu. - rekao je gradonačelnik Mato Franković.
 
Hrvatska stolnoteniska reprezentacija prvi će put zaigrati u Dubrovniku, istaknuo je predsjednik Hrvatskog stolnoteniskog saveza Zoran Primorac, te dodao da očekuje dobar rezultat u ovoj kvalifikacijskoj utakmici za Malmo.
 
- Dodijeljena nam je čast da budemo prvi od pet domaćina ovih utakmica. Od dvorane smo napravili lijepu arenu i sutra očekujemo dobar ambijent na utakmici. - kazao je predsjednik Stolnoteniskog kluba Libertas Marinkolor Goran Raspopović.
 
Gradonačelnik Franković u ovoj je prigodi i kratko zaigrao stolni tenis s hrvatskim reprezentativcem Andrejom Gaćinom, a potom i s predsjednikom Hrvatskog stolnoteniskog saveza Zoranom Primorcem.

dpp

Objavljeno u esPRESSo

Povodom osvajanja prvenstva Hrvatske te srebra u hrvatskom stolnoteniskom kupu, župan Nikola Dobroslavić, pročelnica Upravnog odjela za poslove Župana i Županijske skupštine Žaklina Marević te privremena pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Ana Čeović primili su igrače i predstavnike STK Libertas Marinkolor.

Stolnotenisači Libertas Marinkolora obranili su titulu prvaka Hrvatske te im je ovogodišnji naslov prvaka HEP Superlige ukupno treći.

- Vi ste nas, praktički, navikli na uspjehe. Znamo da ste uvijek u samom vrhu Hrvatske, ponovno ste donijeli naslov prvaka u našu Županiju, više puta osvojili ste i kup i ja vam čestitam. Zaista je za svaku pohvalu sve što činite za razvoj stolnog tenisa, ali i sporta u Dubrovniku općenito. - istaknuo je na prijemu župan Nikola Dobroslavić.

Predstavnici STK Libertas Marinkolor naglasili su kako im je velika podrška i poticaj za sve ostvarene uspjehe pozitivna atmosfera i jedinstvo svih sastavnica kluba te županu poručili kako se sigurno vide i sljedeće godine kad vjeruju kako će se moći pohvaliti osvajanjem i prvenstva i kupa Hrvatske.

dpp

Objavljeno u esPRESSo
Nedjelja, 15 Svibanj 2022 23:27

FOTO / „Piturima” izmakla dvostruka titula

Nakon četiri sata igre u nedjelju u B dvorani u Gospinome polju stolnotenisači Libertas Marinkolora nisu na koncu uspjeli doći do naslova pobjednika Kupa Hrvatske i tako uzeti dvostruku titulu nakon što su nedavni postali prvaci. U tom četverosatnom meču s 3:2 su u finalu bili bolji stolnotenisači Zagreba.

Libertas Marinkolor u finalnom susretu bio je u sastavu: Filip Čipin, Miho Simović i Tomislav Japec. Za pobjednički sastav STK Zagreb nastupili su: Neven Juzbašić, Dragutin Šurbek i Borna Petek.

dm

Objavljeno u esPRESSo

Završnica Kupa Hrvatske u stolnom tenisu za muškarce igra se ovaj vikend u Gospinome polju, a nastup na finalnom turniru izborili su STK Libertas Marinkolor, STK Zagreb, STK StaRR (Varaždin) i STK Vodovod (Osijek).

U subotu su na rasporedu dva polufinalna susreta. Prvo će s početkom u 15 sati Libertas Marinkolor odigrati susret s momčadi StaRRa, a u 18 sati igraju Vodovod i Zagreb.

U nedjelju s početkom u 15 sati odigrati će se susret za treće mjesto, a u 18 sati odigrat će se finalni susret Kupa Hrvatske.

Libertas Marinkolor ima priliku za duplu krunu, Dubrovčani su postali prvaci Hrvatske, a ovaj vikend trebaju podršku da podignu i pobjednički pehar pobjednika Kupa Hrvatske.

Igra se u dvorani B u Gospinome polju.

dm

Objavljeno u esPRESSo
Ponedjeljak, 02 Svibanj 2022 14:18

Libertas Marinkolor obranio naslov prvaka Hrvatske

Dubrovački stolnoteniski klub Libertas Marinkolor obranio je naslov prvaka Hrvatska. Dubrovčani su u samoj završnici prvenstva s pobjedama protiv Vodovoda Osijek i Cibalije osigurali novi naslov, treći u klupskoj povijesti.

Nakon meča protiv Cibalije održana je svečanost dodjele pehara i medalja. Medalje prvacima uručio je direktor Hrvatskog stolnoteniskog saveza Renato Čengić. 

Pred „piturima” je još završnica Kupa Hrvatske koja se odigrava u Dubrovniku, u sportskoj dvorani u Gospino polju 14. i 15. svibnja.

dm

Objavljeno u esPRESSo

Održano je Otvoreno prvenstvo grada Dubrovnika u stolnom tenisu, Dubrovnik Open 2021. Prvenstvo je održano u nedjelju u dvorani u Gospinome polju, a u nastavku donosimo najbolje natjecatelje po kategorijama:

- KATEGORIJA KLINCEZE

1. Romea MATAS (STK LUČICA - Vela Luka)
2. Dora PAMUKLIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)

- KATEGORIJA NAJMLAĐI KADETI

1. Vito MEDVEŠEK (STK URANIA - Baška Voda)
2. Marino ČOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Petar STIPKOVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Mateo FRANULOVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA NAJMLAĐE KADETKINJE

1. Mia MIKEC (STK ZADAR - Zadar)
2. Romea MATAS (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Dora ŠUPERAK (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Dora PAMUKLIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)

- KATEGORIJA MLAĐI KADETI

1. Franko TORIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
2. Luka KULAŠ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Lovre STANIČIĆ (STK URANIA - Baška Voda)

- KATEGORIJA MLAĐE KADETKINJE

1. Rina SURJAN (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA KADETI

1. Emin ČORIĆ (STK ŽELJEZNIČAR - Sarajevo)
2. Sead  VRANČIĆ (STK SARAJEVO - Sarajevo)
3. Faris IBRIČIĆ (STK SARAJEVO - Sarajevo)
3. Šimun LUKAČEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)

- KATEGORIJA KADETKINJE

1. Emina CERIĆ (STK SARAJEVO - Sarajevo)
2. Ljupka ŠENK (STK ŽELJEZNIČAR - Sarajevo)
3. Rina ŽUVELA (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Lara MATAS (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA MLAĐI JUNIORI

1. Nikola PRUSINA (STK BROTNJO - Čitluk)
2. Juraj HRĆAN (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Mauro MEDVEŠEK (STK URANIA - Baška Voda)
3. Lovro KONSUO (Dubrovnik)

- KATEGORIJA MLAĐE JUNIORKE

1. Mia MIROŠEVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA JUNIORI

1. Dragan KRIŽANAC (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
2. Antonio PAVLIĆ (STK KONAVLJANIN - Čilipi)

NAJUSPJEŠNIJI NATJECATELJI 4. MEĐUNARODNOG OTVORENOG BOŽIĆNOG TURNIRA U STOLNOM TENISU - DUBROVNIK 2021.

- KATEGORIJA SENIORI

1. Karlo FRANJČEC (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod)
2. Marko VENIER (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Marko ŠARIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR - Dubrovnik)
3. Stevan RAŠOVIĆ (Crna Gora)

- KATEGORIJA SENIORKE

1. Sandra TASOVAC (STK LUČICA - Vela Luka)
2. Sanda ĐURIŠIĆ (STK KONAVLJANIN - Čilipi)
3. Mia MIROŠEVIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)
3. Ivan ANČIĆ (STK LUČICA - Vela Luka)

- KATEGORIJA VETERANI 40+

1. Stanislav LOŠIĆ (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod)
2. Dario HENEZI (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)
3. Marko KOSTIĆ (STK TIVAT - Tivat)
3. Franjo VRTAR (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)

- KATEGORIJA VETERANI 50+

1. Damir BELAJ (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)
2. Slaviša  ĐURĐEVIĆ (STK PODGORICA - Podgorica)
3. Željko VUKSANOVIĆ (Crna Gora)
3. Milo STAŽIČIĆ (STK KONAVLJANIN - Čilipi)

- KATEGORIJA VETERANI 60+

1. Zlatko HUSKOVIĆ (STK BROTNJO - Čitluk)
2. Željko BASARIĆ (Crna Gora)
3. Milan BOJANIĆ (STK BUDVA - Budva)
3. Zdravko MRKONJA ( STK SVETI SAVA - Trebinje)

- IGRA PAROVA

1. Damir BELAJ (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin) / Anđelko LIBER (STK SRAČINEC - Sračinec)
2. Slaviša ĐURDEVIĆ (STK PODGORICA - Podgorica) /  Vlatko MIHAJLOV (STK PODGORICA - Podgorica)
3. Stanislav LOŠIĆ (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod) / Karlo FRANJČEC (STK SLAVONSKI BROD - Slavonski Brod)
3. Dario HENEZI (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin / Franjo VRTAR (STK ŽELJEZNIČAR - Varaždin)

dpp

Objavljeno u esPRESSo

U organizaciji STK Libertas Marinkolor i Regionalnog stolnoteniskog centra Dubrovnik, u nedjelju u Sportskoj dvorani u Gospinom polju održano 12. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu. Nastupili su natjecatelji iz STK Libertas Marinkolor, STK Konavljanin, STK Lučica (Vela Luka) i STK Ploče.

Natjecanje se održalo u svim uzrasnim kategorijama (od najmlađih kadeta/kadetkinja do veterana 60+ te u igri parova).

NAJUSPJEŠNIJI NATJECATELJI NA 12. ŽUPANIJSKOM PRVENSTVU:

NAJMLAĐI KADETI:
1. Marino ČOVIĆ STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Mateo FRANULOVIĆ (STK LUČICA)

NAJMLAĐE KADETKINJE:
1. Romea MATAS (STK LUČICA)

MLAĐI KADETI:
1. Luka KULAŠ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Marino ČOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mateo FRANULOVIĆ (STK LUČICA)

MLAĐE KADETKINJE:
1.Rina SURJAN(STK LUČICA)
2. Romea MATAS (STK LUČICA)

KADETI:
1. Luka KARANOVIĆ ( STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2 Šimun LUKAČEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Luka KULAŠ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivan BARČOT (STK LUČICA)

KADETKINJE:
1. Lara MATAS ( STK LUČICA)
2. Rina ŽUVELA (STK LUČICA)
3. Rina SURJAN (STK LUČICA)
3. Romea MATAS (STK LUČICA)

JUNIORI:
1. Luka KARANOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Mario MOZAR (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivan BARČOT (STK LUČICA)

JUNIORKE:
1. Lara MATAS (STK LUČICA)
2. Rina ŽUVELA (STK LUČICA)
3. Rina SURJAN (STK LUČICA)

SENIORI:
1. Marko VENIER (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Vedran ĐURĐEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Luka KARANOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mario OBROVAC

SENIORKE:
1. Sandra ĐURIŠIĆ (STK KONAVLJANIN)

VETERANI 40+
1. Mihovil OBRVAN (STK PLOČE)
2. Pepo DERANJA (STK KONAVLJANIN)
3. Damir ŽUVELA (STK LUČICA)

VETERANI 50+
1. Orlando GLAMUZINA (STK PLOČE)
2. Damir GLEĐ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivica PETKOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Sanrdro SPICIJARIĆ (STK LIBEETAS MARINKOLOR)

VETERANI 60+
1. Mirko DRAGOJEVIĆ (STK LUČICA)
2. Ivan RAVLIĆ (STK PLOČE)
3. Marinko MATULOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Zoran ŠUTIĆ (STK PLOČE)

PAROVI:
1. Marko VENIER (STK LIBERTAS MARINKOLOR) / Damir GLEĐ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Pepo DERANJA (STK KONAVLJANIN) / Vedran ĐURĐEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mirko DRAGOJEVIĆ (STK LUČICA) / Orlando GLAMUZINA (STK PLOČE)
3. Zoran ŠUTIĆ (STK PLOČE) / Ivan ČULJAK (STK PLOČE)

dpp

Objavljeno u esPRESSo
Stranica 1 od 3