Ponedjeljak, 01 Studeni 2021 14:24

Održano Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu; ovo su najbolji

U organizaciji STK Libertas Marinkolor i Regionalnog stolnoteniskog centra Dubrovnik, u nedjelju u Sportskoj dvorani u Gospinom polju održano 12. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu. Nastupili su natjecatelji iz STK Libertas Marinkolor, STK Konavljanin, STK Lučica (Vela Luka) i STK Ploče.

Natjecanje se održalo u svim uzrasnim kategorijama (od najmlađih kadeta/kadetkinja do veterana 60+ te u igri parova).

NAJUSPJEŠNIJI NATJECATELJI NA 12. ŽUPANIJSKOM PRVENSTVU:

NAJMLAĐI KADETI:
1. Marino ČOVIĆ STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Mateo FRANULOVIĆ (STK LUČICA)

NAJMLAĐE KADETKINJE:
1. Romea MATAS (STK LUČICA)

MLAĐI KADETI:
1. Luka KULAŠ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Marino ČOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mateo FRANULOVIĆ (STK LUČICA)

MLAĐE KADETKINJE:
1.Rina SURJAN(STK LUČICA)
2. Romea MATAS (STK LUČICA)

KADETI:
1. Luka KARANOVIĆ ( STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2 Šimun LUKAČEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Luka KULAŠ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivan BARČOT (STK LUČICA)

KADETKINJE:
1. Lara MATAS ( STK LUČICA)
2. Rina ŽUVELA (STK LUČICA)
3. Rina SURJAN (STK LUČICA)
3. Romea MATAS (STK LUČICA)

JUNIORI:
1. Luka KARANOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Mario MOZAR (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivan BARČOT (STK LUČICA)

JUNIORKE:
1. Lara MATAS (STK LUČICA)
2. Rina ŽUVELA (STK LUČICA)
3. Rina SURJAN (STK LUČICA)

SENIORI:
1. Marko VENIER (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Vedran ĐURĐEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Luka KARANOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mario OBROVAC

SENIORKE:
1. Sandra ĐURIŠIĆ (STK KONAVLJANIN)

VETERANI 40+
1. Mihovil OBRVAN (STK PLOČE)
2. Pepo DERANJA (STK KONAVLJANIN)
3. Damir ŽUVELA (STK LUČICA)

VETERANI 50+
1. Orlando GLAMUZINA (STK PLOČE)
2. Damir GLEĐ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivica PETKOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Sanrdro SPICIJARIĆ (STK LIBEETAS MARINKOLOR)

VETERANI 60+
1. Mirko DRAGOJEVIĆ (STK LUČICA)
2. Ivan RAVLIĆ (STK PLOČE)
3. Marinko MATULOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Zoran ŠUTIĆ (STK PLOČE)

PAROVI:
1. Marko VENIER (STK LIBERTAS MARINKOLOR) / Damir GLEĐ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Pepo DERANJA (STK KONAVLJANIN) / Vedran ĐURĐEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mirko DRAGOJEVIĆ (STK LUČICA) / Orlando GLAMUZINA (STK PLOČE)
3. Zoran ŠUTIĆ (STK PLOČE) / Ivan ČULJAK (STK PLOČE)

dpp