Prikazujem sadržaj po oznakama: stolni tenis

U organizaciji STK Libertas Marinkolor i Regionalnog stolnoteniskog centra Dubrovnik, u nedjelju u Sportskoj dvorani u Gospinom polju održano 12. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu. Nastupili su natjecatelji iz STK Libertas Marinkolor, STK Konavljanin, STK Lučica (Vela Luka) i STK Ploče.

Natjecanje se održalo u svim uzrasnim kategorijama (od najmlađih kadeta/kadetkinja do veterana 60+ te u igri parova).

NAJUSPJEŠNIJI NATJECATELJI NA 12. ŽUPANIJSKOM PRVENSTVU:

NAJMLAĐI KADETI:
1. Marino ČOVIĆ STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Mateo FRANULOVIĆ (STK LUČICA)

NAJMLAĐE KADETKINJE:
1. Romea MATAS (STK LUČICA)

MLAĐI KADETI:
1. Luka KULAŠ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Marino ČOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mateo FRANULOVIĆ (STK LUČICA)

MLAĐE KADETKINJE:
1.Rina SURJAN(STK LUČICA)
2. Romea MATAS (STK LUČICA)

KADETI:
1. Luka KARANOVIĆ ( STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2 Šimun LUKAČEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Luka KULAŠ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivan BARČOT (STK LUČICA)

KADETKINJE:
1. Lara MATAS ( STK LUČICA)
2. Rina ŽUVELA (STK LUČICA)
3. Rina SURJAN (STK LUČICA)
3. Romea MATAS (STK LUČICA)

JUNIORI:
1. Luka KARANOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Mario MOZAR (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivan BARČOT (STK LUČICA)

JUNIORKE:
1. Lara MATAS (STK LUČICA)
2. Rina ŽUVELA (STK LUČICA)
3. Rina SURJAN (STK LUČICA)

SENIORI:
1. Marko VENIER (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Vedran ĐURĐEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Luka KARANOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mario OBROVAC

SENIORKE:
1. Sandra ĐURIŠIĆ (STK KONAVLJANIN)

VETERANI 40+
1. Mihovil OBRVAN (STK PLOČE)
2. Pepo DERANJA (STK KONAVLJANIN)
3. Damir ŽUVELA (STK LUČICA)

VETERANI 50+
1. Orlando GLAMUZINA (STK PLOČE)
2. Damir GLEĐ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Ivica PETKOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Sanrdro SPICIJARIĆ (STK LIBEETAS MARINKOLOR)

VETERANI 60+
1. Mirko DRAGOJEVIĆ (STK LUČICA)
2. Ivan RAVLIĆ (STK PLOČE)
3. Marinko MATULOVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Zoran ŠUTIĆ (STK PLOČE)

PAROVI:
1. Marko VENIER (STK LIBERTAS MARINKOLOR) / Damir GLEĐ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
2. Pepo DERANJA (STK KONAVLJANIN) / Vedran ĐURĐEVIĆ (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
3. Mirko DRAGOJEVIĆ (STK LUČICA) / Orlando GLAMUZINA (STK PLOČE)
3. Zoran ŠUTIĆ (STK PLOČE) / Ivan ČULJAK (STK PLOČE)

dpp

Objavljeno u esPRESSo

Župan Nikola Dobroslavić sa savjetnicom Žaklinom Marević i pročelnicom UO za društvene djelatnosti Jelenom Dadić primio je u četvrtak predstavnike STK Libertas Marinkolor, državne prvake u stolnom tenisu.

Na primanju su tako bili dugogodišnji predsjednik kluba Marinko Matulović, budući predsjednik (od sljedeće sezone) Goran Raspopović, tajnik kluba Damir Gleđ, trener prve ekipe Joško Martinović, igrač B ekipe (vodeće u 2. ligi) Marko Venier te kapetan prve ekipe Miho Simović.

Župan Dobroslavić ovom je prilikom čestitao vodstvu kluba i igračima na ostvarenom rezultatu ističući kako iza njega stoje godine rada, truda i odricanja.

Predsjednik kluba Marinko Matulović istaknuo je kako klub broji 120 članove, te kako imaju odličnu suradnju s ostalih pet aktivnih klubova na području županije.

Naglasio je kako je interes djece za ovim sportom velik, te čak i nadmašuje trenutne infrastrukturne kapacitete za koje se nada da će se u budućnosti riješiti, a župan Dobroslavić je istaknuo kako će u tome imati podršku Županije gdje god to bude moguće.

Tajnik kluba Damir Gleđ ovom je prilikom županu poklonio simbolični reket za stolni tenis te ga pozvao na meč u sportsku dvoranu u Gospinom polju.

Sadržaj Dubrovačko – neretvanske županije

Objavljeno u esPRESSo

Danas u Rumunjskoj odigran je prvi susret 1. kruga Europa Cupa u kojem su stolnotenisači Libertas Marinkolora uz fantastičnu igru uvjerljivo pobijedili ukrajinsku momčad TTC  Fortune Kyiv rezultatom 3:0.

Za „piture” su igrali Miho Simović, Filip.Čipin i Tomislav Japec

TTC FORTUNE KYIV - STK LIBERTAS MARINKOLOR 0:3

Yefimov Viktor - Simović Miho 0:3 (9:11,6:11,8:11)
Limonov Anton - Čipin Filip 0:3 (3:11,6:11,9:11)
Sinkevych Bohdan - Japec Tomislav 0:3
(9:11,9:11,5:11)

U nedjelju „pituri”, s početkom u 8 sati, igraju svoj drugi susret u grupi A sa domaćom momčadi CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc.

dpp

Objavljeno u esPRESSo

Stolnotenisači Libertas Marinkolora Miho Simović, Filip Čipin i Tomislav Japec ovog vikenda igrat će prvi krug Europskog kupa koji će se održati u Rumunjskoj u gradu Odorheiu Secuiesc.

„Pituri” će svoj put do završnice probati ostvariti kroz skupinu A, a suparnici su im ukrajinski Fortune Kijev i domaćin skupine rumunjski CSS-Szak Odorheiu Secuiesc. U grupi A trebao se je natjecati i G.D.D. Toledos iz Portugala koji je odustao od natjecanja.

U završnu fazu natjecanja koja će se održati u Varaždinu (od 12. do 15. svibnja) prolaze dvije najbolje momčadi iz svake skupine. U završnoj fazi igrat će osam momčadi iz prve faze Europskog kupa (prvoplasirani i drugoplasirani klubovi iz četiri skupine) te šest klubova iz Lige prvaka.

dpp

Objavljeno u esPRESSo
Ponedjeljak, 26 Listopad 2020 09:41

Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu

U sportskoj dvorani u Gospinom polju održano 11. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu. Prenosimo rezultate:

Najmlađi kadeti:
1. mjesto: Franko Torić (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Marino Čović (STK Libertas Marinkolor)

Mlađi kadeti: 
1. mjesto: Luka Karanović (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Luka Kulaš (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dorian Gološ (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Franko Torić (STK Libertas Marinkolor)

Mlađe kadetkinje:
1. mjesto: Ivana Vidojević (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Laura Mozara (STK Libertas Marinkolor) 
3. mjesto: Paulina Cetinić (STK Libertas Marinkolor)

Kadeti:
1. mjesto: Mario Mozara (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Šimun Lukačević (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Luka Kulaš (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dorian Gološ (STK Libertas Marinkolor)

Juniori:
1. mjesto: Luka Karanović (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Mario Mozara (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Teo Kasač (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dragan Križanac (STK Libertas Marinkolor)

Seniori:
1. mjesto: Marko Šarić (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Marko Venier (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Ivo Miličić ( STK Libertas Marinkolor)

Seniorke:
1. mjesto: Sandra Đurišić (STK Konavljanin)
2. mjesto: Barbara Vlahović (STK Libertas Marinkolor)

Veterani 40+
1. mjesto: Orlando Glamuzina (STK Ploče)
2. mjesto: Goran Raspopović (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Sandro Spicijalić (STK Libertas Marinkokor)
3. mjesto: Jurica Prpić (STK Konavljanin)

Veterani 50+
1. mjesto: Milo Stražičić (STK Konavljanin)
2. mjesto: Ivan Ravlić (STK Ploče)
3. mjesto: Damir Gleđ (STK Libertas Marinkolor)
3. mjesto: Dario Petković (STK Libertas Marinkolor)

Veterani 60+
1. mjesto: Milan Rezo (STK Libertas Marinkolor)
2. mjesto: Zoran Sutić (STK Ploče)

dpp

Objavljeno u esPRESSo
Petak, 17 Srpanj 2020 22:47

Europski Kup: „Pituri” će u Rumunjsku

U uredu Europskog stolnoteniskom saveza (ETTU) u Luxembourgu održano je izvlačenje skupina za natjecanje u Europskog Kupa za sljedeću sezonu. Ždrijebom je određeno da će stolnotenisači Libertas Marinkolora igrati u grupi A u kojoj su još Fortune Kijev (Ukrajina), CSS - SZAK Odorheiu Secuiesc (Rumunska) i G.D.D Toledos (Portugal). Najbolja dva kluba iz grupe nastavljaju natjecanje u drugom krugu Europskog Kupa.

Domaćin grupe, prvog kruga natjecanja, je rumunjski CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc, 12. i 13. prosinca 2020.

Stolnotenisačima Libertas Marinkolora ovo će biti 18. godina nastupanja u europskih klupskih natjecanja. Najbolji rezultat na europskim natjecanima, „pituri”su ostvarili u sezoni 2016./17. kada su došli do četvtfinala ETTU Kupa.

dpp

Objavljeno u esPRESSo
Subota, 27 Lipanj 2020 15:03

„Pituri” ušli u završnicu Kupa

Stolnotenisači Libertas Marinkolora za 57 minuta pobijedili stolnotenisače Ploča rezultatom 3:0 u četvrtfinalnom susretu Kupa Hrvatske u petak u Gospinome polju. Ovom pobjedom „pituri” su izborili nastup na „final fouru”, završnici Kupa Hrvatske koja će se ove godine održati 11. i 12 srpnja u Zagrebu.

Poštivajući preporuku HZJZ na susretu u B dvorani ukupno je bilo 19 osoba. Prije početka susreta minutom šutnje odana je počast iznenadno preminulom tajniku MNK Square Siniši Bačiću.

„Pituri” su nastupili u sastavu: Miho Simović, Marko Venier, Ante Jupek, a kao rezervni igrač prijavljen je bio Antonio Giron i trener Joško Martinović

Za stolnotenisače Ploča nastupili su: Zoran Šutić (predsjednik kluba), Orlando Glamuzina  i Jure Volarević.

Marko Venier - Zoran Šutić 3:0 (11:3 ; 11:6 ; 11:6)
Miho Simović - Orlando Glamuzina 3:0 (11:3 ; 11:6 ; 11:1)
Ante Jupek - Jure Volarević 3:2 (11:5 ; 11:9 ; 8:11 ; 3:11 ; 11:9)

Pored Libertas Marinkolor, „final four” izborili su GSTK Zagreb , STK Starr (Varaždin) i STK Vodovod (Osijek).

Libertas Marinkolor dosad je dva puta osvajao pokal pobjednika Kupa Hrvatske iz sezona 2016/17 i 2017/18.

dpp

Objavljeno u esPRESSo
Nedjelja, 21 Lipanj 2020 00:26

Održan prvi stolnoteniski turnir na Lokrumu

Prvi stolnoteniski turnir u organizaciji JU Rezervat Lokrum i STK Libertas Marinkolor održan je u subotu, a sudjelovale su četiri ekipe od kojih su tri sastavljene iz omladinskog pogona „pitura” te ekipa  Spasilačkog kluba Neptun.

Pobjednik prvog stolnoteniskog turnira Lokrum 2020. je ekipa Libertas 2 koja je u neizvjesnom finalnom sustetu pobjedila Libertas 3 rezultatom 4:3.

U odlučujućem sedmom meču finala, Mario Mozara pobjedio je Luku Kulaša rezultatom.3:1 i svoj ekipi donio naslov pobjednika Prvog stolnoteniskog rurnira Lokrum 2020.

Za pobjednićku ekipu Libertas 2 igrali su: Mario Mozara, Šimun Lukačević i Franko Torić.

Za drugoplasiranu ekipu Libertas 3 igrali su: Bruno Soldo, Luka Kujlaš, Patrik Patrik Sodlo.

Treće mjesto pripalo  je ekipi LIbertas 1 koja je pobijedila ekipu Spasilački klub Neptun rezultstom 4:0.

Za Libertas 1 igrali su: Teo Kasač, Ivana Vidojević, Dorian Gološ. Ekipa Spasilački klub Neptun nastupila je u sastavu: Luka Curić, Tomislav Devčić i Mihovil Mamić.

dpp

Objavljeno u esPRESSo
Označeno u

Održana je redovna godišnja skupština STK Libertas Marinkolora uz koju su također dodijeljene medalje najuspješnijim ekipama, parovima i pojedincima u 1. i 2. Gradskoj ligi.
 
Titulu prvaka 1. Gradske lige odnijela je ekipa "Marnikolor" koja je nastupala u sastavu: Josip Martinović, Marko Šarć, Marko Venier, Barbara Vlahović i Lidija Vranješ.

Titulu prvaka 2. Gradske lige osvojila je ekipa "Ceresit" koja je nastupila u sastavu: Ivan Bule, Vinko Ivičević, Šimun Lukačević, Mario Mozara i Patrik Soldo.

Zlatnu medalju za najboljeg igrača 1. Gradske lige dobio je Marko Venier iz ekipe "Marinkolor", srebrenu medalju Vedran Đurđević iz ekipe "OŠ Cavtat-Konavljanin" i broncu Filip Mikulić iz ekipe "Dr. Čolić".

U 2. ligi zlatnu medalju za najboljeg igrača dobio je Mario Mozara iz ekipe "Ceresit", srebro Šimun Lukačvić iz ekipa "Ceresit" i broncu Sandra Đurišić iz ekipe "The Dream Team".

U 1. ligi u igri parova zlatnu medalju osvojili su Ante Jupek i Filip Mikulić iz ekipe "Dr. Čolić", srebrenu medalju dobili su Vlaho Car i Vedran Đurđević iz ekipe "OŠ Cavtat - Konavljanin" te brončanu medalju Josip Martinović i Marko Venier iz ekipe "Marinkolor".

U 2. ligi u igri parova zlatnu medalju osvojili su Nora Bećir i Sandra Đurišić iz ekipe "The Dream Team", srebrenu medalju dobili su Luka Kulaš i Laura Mozara iz ekipe "JUB" te brončanu medalju Šimun Lukačević i Patrik Solo iz ekipe "Ceresit".

U 42. izdanju 1. i 2.  Gradske lige nastupilo je 89 natjecatelja.

Početak jubilarnog 43. Prvenstva Grada Dubrovnika u stolnom tenisu predviđeno je krajem listopada.

dpp

Objavljeno u esPRESSo

Josip Martinović, član Libertas Marinkolora, osvojio je prvo mjesto na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske za veterane u stolnom tenisu u kategoriji 70 godina i stariji.

Prvenstvo je održano u subotu u Križu kod Ivanić Grada u sportskoj dvorani OŠ  Milka Trnina

DPP

Objavljeno u esPRESSo
Stranica 1 od 2

 

fabrio250 2019

konavle 250

zupa 250

zupanija 250

oglasavanje 250x349 2019

dubrovackaplacabanner250px28042020