Srijeda, 24 Srpanj 2019 13:57

Udruga lađara Jerkovac najbolja na 9. Memorijalnom malonogometnom turniru Eugen Erjauc Foto: DNŽ

Pobjednik 9. Memorijalnog malonogometnog turnira Eugen Erjauc 2019. je Udruga lađara Jerkovac, koja je u finalu pobijedila CB Ćakula. Zamjenica župana Žaklina Marević nazočila je završnici 9. Memorijalnog malonogometnog turnira Eugen Erjauc 2019. te je ovogodišnjim pobjednicima uručila medalje.

Sveukupno su u ovogodišnjem turniru sudjelovale 23 ekipe u muškoj i tri u ženskoj kategoriji, a treće mjesto je osvojila ekipa Ispod strehe, nadmoćno pobijedivši Crni put.

Kadetkinje ŽNK Neretva, okupljene pod imenom Amigos, u finalu su bile bolje od prošlogodišnjih pobjednica Mirlović Zagora (2:1), a treća je bila ekipa Orašina. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Ante Sršen (CB Ćakula), za strijelca Dinko Vištić (Ispod strehe), za najbolju strijelkinju i igračicu turnira proglašena je Gabrijela Prkačin (Amigos), a nagradu za fair play dobila je ekipa Vatrogasci iz Čapljine.